Karanlık Işık

Ne Yapıyoruz?

Sonuçlara odaklanarak müşterilerimizin seviyesini yükseltmek istiyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitesini görsel olarak daha çekici ve kullanımı kolay hale getirmek için web sitesi düzeni sağlamaktır. Kullanıcı ara yüzü ve diğer görsel etkenler gibi estetik faktörlere odaklanan bir web sitesi oluşturma sürecidir.

E-Ticaret

E-Ticaret

En gelişmiş altyapıları, en güncel özellikleri barındıran, başarıda ve büyümede ihtiyacınız olan tüm çözümlerisunan profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor ve müşterilerimize e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerde destek oluyoruzve sizi başarıya götürüyoruz.

SEO

SEO

Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir SEO çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

ADS

ADS

Google Ads arama ağı modeli, reklamlarınızı çok yüksek bir trafik hacmi olan aram sonuçları ağında göstermenizi sağlar. Satışları artırabilen, potansiyel müşterileri çekebilen ve e-ticaret sitenizdeki trafik elde etmenizi sağlayan arama ağı reklamları, alaka düzeyi yüksek bir yöntemdir

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, zamanlarının çoğunu müşterilerle bağlantı kurmak için harcadıkları çeşitli dijital taktik ve kanalların kullanımı ile tanımlanır. Web sitesinin bir işletmenin çevrimiçi markalama varlıklarına dijital reklam, e-posta pazarlama, SEO ve daha fazlası bu konu başlığı altında toplanır.

Logo Tasarım

Logo Tasarım

Eğer hazırlanan logo profesyonel ellerden geçmiş ve farklı bir imaj yaratmış ise bu müşterilerin zihninde bir yer edinecek ve daha sonra karşılaştıklarında kolayca tanınabilecektir. Dolayısıyla şirketin lehine bir durum olacağından müşteriler için bir tercih sebebi olacaktır.